Правила експлуатації меблів
Кожен предмет меблів призначено для відповідної форми експлуатації, тож використання не за призначенням не допускається.
Умови експлуатації меблів:
- Температура в приміщенні не повинна бути нижче 2 С, не припустиме розміщення меблів ближче ніж 1метр від опалювальних приладів.
- Не допускайте потрапляння прямих сонячних променів, води або інших атмосферних опадів на поверхні. Виключення - меблі для вулиці або саду.
- Не допускайте контакту поверхонь з розпеченими предметами (прасками, нагрівачами тощо), агресивними речовинами (лугами, кислотами) абразивними матеріалами.
- Забороняється експлуатувати меблі на відкритому повітрі поза приміщеннями і допускати попадання на будь-які її частини води і ультрафіолетових променів (за винятком меблів, призначеної для використання на свіжому повітрі)
- Розподіляти предмети всередині меблів краще в наступному порядку: найважчі ближче до країв, менш тяжкі - до центру. Високі шафи слід навантажувати важкими предметами в нижніх відділеннях. Дотримання цих правил призведе до кращої стійкості меблів
- Допустима відносна вологість в приміщенні від 40 до 70%. Необхідно берегти поверхню від попадання на неї води, розчинників, луги і т.п.
- Чистити меблі необхідно за допомогою сухої м'якої тканини (фланель, сукно, плюш, міткаль) і спеціального засобу, призначеного для очищення меблів. Використовувати цей засіб рекомендується згідно його інструкції, засіб не повинен містити хлор, ефір, ацетон, бензин і інші розчинники, а також абразивні матеріали. При завершенні чистки слід насухо протерти всі деталі корпусних меблів.
- Встановлювати меблі необхідно тільки на горизонтально рівні поверхні.
- В процесі експлуатації меблів можливе ослаблення кріпильної фурнітури, при необхідності слід підтягнути гвинти, шурупи, болти і гайки.
- Транспортування меблів допускається тільки в розібраному вигляді.