Огляд сучасних покрівельних матеріалів для скатних дахів


« Бастіон - надійний дах   |   Черепиця як матеріал налічує не одне тисячоліття »

Коли в самій глибинці нашої країни, серед живописних сторічних сосен, перед цікавими пасажирами самотнього автобуса з’явився невеликий охайний будиночок, покритий металлочерепіцей, сумнівів не залишилося — нові покрівельні матеріали успішно пройшли період завоювання вітчизняного ринку.

Будівельники і замовники повною мірою оцінили переваги металлочерепіци, профнастіла, натуральної, бітумної черепиці і єврошиферу.

А ВІН НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ!

Матеріалом для скатних кровель номер один фахівці сьогодні називають покрівельний профнастіл — гофрований сталевий лист. Нічого дивовижного: він лідирує за рахунок своєї універсальності і інтенсивного зведення промислових будівель.

Всі вищеназвані матеріали тяжіють до певної зони використання: металлочерепіца — до коттеджному будівництва, натуральна черепиця — до елітного житла, єврошифер — незамінний матеріал в сільському будівництві, а профнастіл можна застосовувати і в промисловому будівництві, і для аграрного комплексу, і для житлового.

Покрівельний профнастіл використовують для облаштування дахи з кутом нахилу не меншого 15 градусів. Існує залежність між кутом нахилу даху і висотою профілю: чим менше кут нахилу, тим більше повинна бути висота гофри. Глибина профілю покрівельного профнастіла варіюється від 20 до 60 мм. Хвилі на профнастіле можуть мати різну форму — трапецієвидну, синусообразную або закруглену.
Крім того, покрівельний профнастіл оснащений капілярною канавкою, яка служить для відведення води.

Покрівельний профнастіл різних видів випускають: